דלתות
קפלן 2023

אודותינו

דלתות קפלן-
מחקר ופיתוח
בשילוב עם ערכים

חברת קפלן דלתות משווקת מאז 2014 דלתות פנים פולימר עמידות למים לסקטור העיסקי והפרטית. בין לקוחותינו תוכלו למצוא את מיטב האדריכלים והקבלנים.

במהלך שנים רבות של עבודה בתחום הדלתות בהם הענקנו שירות אישי ללקוחות וצברנו ידע נרחב מקצועי ומקיף, אנו רותמים אותו לטובת הלקוח בעת שדרוג הבית והנכס.

ישנו מגוון רחב של דלתות עם יתרונות ייחודיים לכל אחת מהן, ותפקידנו הוא להתאים את היתרונות שיש בכל דלת ולענות על הצורך שלכם. תוכלו אף להתרשם ממגוון העבודות בגלריית העבודות שלנו.

הערכים המלווים אותנו

כחלק מההתעוררות העולמית בדבר תעשיית הפלסטיק מחד וכריתת העצים מאידך, אנו משווקים דלתות ירוקות הניתנות למיחזור ומיוצרות ממיטב החומרי גלם תוך שמירה על הסביבה.כמו כן אנו מקפידים בדלתות הפנים בכלל ובפולימר בפרט לבלי תיהינה פורמלהיד שידוע כחומר שפליטתו הינה סכנה בריאותית.

הפיתוח היצירתי שלנו

אנו משקיעים ללא לאות במחקר ופיתוח של הדלתות, החל משלב התכנון וחומרי הגלם, לצד עיצוב דגמי העתיד ע"י מעצבים בינלאומיים, ועד לרמת הפרט כדוגמת המזוזה השקועה אותה השקנו בדצמבר 2016 המעצור הייחודי שניתן לרכוש דרכינו.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא לראות את צרכי הלקוח בראש ולהתאים לו את המוצר הטוב ביותר עבור הבית שלו עם מעטפת היצע רחבה של איבזור ופתרונות, כך שהוא יצא מרוצה וידע שגם לאחר הרכישה- תמיד יוכל לחזור אלינו כדי להנות ממוצרים נוספים שיש באפשרותנו להציע לו.

האחריות בשבילכם

אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו מוצרים באיכויות הגבוהות בשוק בדגמים העדכניים, בשילוב תודעת שירות מהגבוהות בתחום הדלתות ובזמינות מורחבת. אנו  ב- "קפלן דלתות" מאחלים ללקוחותינו הנאה ושביעות רצון מלאה מהדלתות ומוצרי הפטנטים שלנו.

בייסיק
קלאסיק
פרימיום
יוקרתי
black
קו אפס
שריונית חסם
דלתות מיוחדות

קטלוג דלתות פנים

קטלוג דלתות חוץ

STANDART 2000
CHIC 3000
7000 SUPREME
HI TECH 8000
5000 ART
קו אפס
מוסדי / רפפה
דלתות אש

האומן 7 אזה"ת הצפוני בית שמש | א' -ה' 10:00-20:00
שירות לקוחות: 02-5851500 | kaplan.doors@gmail.com

קבל מאיתנו הצעת מחיר משתלמת בשבילך: